František Michl - Soubor 8- mi olejomaleb

všechny signovány Michl, všechny rámovány.

1901, Domažlice - 1977, Domažlice

4360. Soubor 8- mi olejomaleb
Dražba ukončena:31.03.2016 18:46:19
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:25 000 Kč