František Michl - Vesnice na jaře s májkou

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vpravo dole, rám, datováno 1948.

Pozn.: Rám pokrajích mírně poškozen.

1901 Domažlice, 1977 Domažlice
Studoval krajinomalbu u profesora Nejedlého na AVU )1925-1928). Malíř a grafik, maloval především Šumavu, Chodsko a okolí Domažlic. Autor loga firmy Škoda (1921).

977. Vesnice na jaře s májkou
Dražba ukončena:26.03.2014 19:54:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 800 Kč