František Michl - Vesnice v zimě

Olej na kartonu, 20x30 cm, signováno vpravo dole F. Michl, rám.

1901, Domažlice - 1977, Domažlice

2277. Vesnice v zimě
Dražba ukončena:27.05.2015 20:33:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč