František Michl - U statku

Olej na plátně, 41x65 cm, signováno vlevo dole F. Michl 39, rám.

Pozn.: Vpředu na rámu štítek s věnováním.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

7294. U statku
Dražba ukončena:26.01.2017 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč