František Michl - Borovice s Čerchovem

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

48626. Borovice s Čerchovem
Dražba ukončena:27.08.2020 19:44:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč