František Michl - Borovice u cesty

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

23482. Borovice u cesty
Dražba ukončena:31.10.2018 18:07:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč