František Michl - Čermná u Kolínce

Olej na plátně, 50x100 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 111 cm

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

77030. Čermná u Kolínce
Dražba ukončena:08.05.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč