František Michl - Červánky

Olej na plátně, 40x66 cm, signováno vpravo dole F. Michl 33, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

15344. Červánky
Dražba ukončena:24.01.2018 18:36:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč