František Michl - Cesta v krajině

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole F. Michl 48. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

33862. Cesta v krajině
Dražba ukončena:26.06.2019 21:42:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč