František Michl - Jarní krajina

Olej na plátně, 43x44 cm, signováno vlevo dole F. Michl, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

14647. Jarní krajina
Dražba ukončena:29.11.2017 21:23:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč