František Michl - Kostelík v krajině

Olej na plátně, 28x60 cm. Signováno vpravo dole F. Mich. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

306679. Kostelík v krajině
Dražba ukončena:22.11.2020 20:08:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč