František Michl

306679. Kostelík v krajině

popis: Olej na plátně, 28x60 cm. Signováno vpravo dole F. Mich. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

dražba ukončena: 22.11.2020 20:08:17

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč