František Michl - Krajina se vzrostlým stromem

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

43774. Krajina se vzrostlým stromem
Dražba ukončena:29.04.2020 20:58:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč