František Michl - Krajina u hor Matky Boží

Olej na plátně, 50x100 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

76411. Krajina u hor Matky Boží
Dražba ukončena:24.04.2022 21:43:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč