František Michl - Krajinná partie z Domažlicka

Olej na plátně, 30x60 cm. ignováno vpravo dole F. Michl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

20531. Krajinná partie z Domažlicka
Dražba ukončena:31.05.2018 20:28:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč