František Michl - Lesík za vesnicí

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vpravo dole F. Michl, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

15597. Lesík za vesnicí
Dražba ukončena:25.01.2018 18:14:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč