František Michl - Letní krajina

Olej na sololitu, 22x35 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

30893. Letní krajina
Dražba ukončena:24.04.2019 18:57:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč