František Michl - Letní krajina na Domažlicku

Olej na plátně, 60x81 cm. Signováno vpravo dole F.Michl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

42610. Letní krajina na Domažlicku
Dražba ukončena:26.03.2020 22:47:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč