František Michl - Léto

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole F. Michl 45. Rám

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

22575. Léto
Dražba ukončena:27.09.2018 18:05:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč