František Michl - Lom u Kola

Olej na plátně, 40x80 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

48745. Lom u Kola
Dražba ukončena:27.08.2020 21:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč