František Michl - Lštění - Hvízdalka

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole F.Michl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

42600. Lštění - Hvízdalka
Dražba ukončena:26.03.2020 22:48:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč