František Michl

306682. Luka za vsí

popis: Olej na plátně, 25x60 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

dražba ukončena: 22.11.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč