František Michl - Luka za vsí

Olej na plátně, 25x60 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

306682. Luka za vsí
Dražba ukončena:22.11.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč