František Michl - Na vesnici

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vpravo dole F. Michl 47, rám.

Pozn.: Rám poškozen

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

10882. Na vesnici
Dražba ukončena:01.06.2017 22:20:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč