František Michl - Pobřeží

Olej na plátně, 26x60 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

22752. Pobřeží
Dražba ukončena:27.09.2018 21:10:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč