František Michl - Pohled na zříceninu

Olej na plátně, 30x60 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

29464. Pohled na zříceninu
Dražba ukončena:27.03.2019 18:30:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč