František Michl - Pozdní léto

Olej na plátně. 60x80 cm. Signováno vpravo dole F.Michl 46. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

303288. Pozdní léto
Dražba ukončena:21.01.2020 20:08:16
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:5 500 Kč