František Michl - Stará cesta do Pasečnice

Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vpravo dole F.Michl 33. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

42268. Stará cesta do Pasečnice
Dražba ukončena:25.03.2020 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč