František Michl - U Bernartic

Olej na plátně, 30x60 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

105155. U Bernartic
Dražba ukončena:05.11.2023 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč