František Michl - U řeky

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole F. Michl 39. Rám.

Pozn.: Malba v minulosti odborně restaurována.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

300430. U řeky
Dražba ukončena:10.08.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč