František Michl - U trati

Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

35059. U trati
Dražba ukončena:25.09.2019 19:27:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč