František Michl

35059. U trati

popis: Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 100 Kč