František Michl

35059. U trati

popis: Olej na plátně, 50x80 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:27:20

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč