František Michl - Ve žních

Olej na plátně, 30x40 cm, signováno vlevo dole F. Michl 47, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

15813. Ve žních
Dražba ukončena:25.01.2018 21:50:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč