František Michl - Vysoké nebe

Olej na dřevě, 15x18 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

301840. Vysoké nebe
Dražba ukončena:01.11.2019 20:17:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 01.11.2019 20:12:37 3774
800 Kč 01.11.2019 19:00:57 1526