František Michl - Vzrostlý strom

Olej na plátně, 25x60 cm. Signováno vpravo dole F. Michl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

71426. Vzrostlý strom
Dražba ukončena:26.12.2021 20:31:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč