František Michl - Zármutek

Olej na plátně, 90x50 cm. Signováno vlevo dole F. Michl 37. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1901, Domažlice - 1977, Domažlice

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč.

96931. Zármutek
Dražba ukončena:11.06.2023 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč