František Milan Lejček - Barvení vajíček

Olej na plátně fixováném na kartonu, 48x38 cm. Signováno vlevo dole Lejček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1896 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

74351. Barvení vajíček
Dražba ukončena:30.03.2022 22:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč