František Milan Lejček - Matka s dítětem

Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vlevo dole Lejček 31. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

31089. Matka s dítětem
Dražba ukončena:24.04.2019 22:17:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč