František Milan Lejček - Mladík v kroji

Olej na plátně fixováném na kartonu, 42x28 cm. Signováno vpravo dole Lejček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1896 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

75718. Mladík v kroji
Dražba ukončena:27.04.2022 20:16:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč