František Milan Lejček - Mladý šohaj

Olej na kartonu, 38x27 cm Signováno vpravo dole Lejček. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1896 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

81050. Mladý šohaj
Dražba ukončena:27.07.2022 20:22:34
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč