František Milan Lejček - Muž v klobouku

Olej na plátně fixované na kartonu, 30x24 cm. Signováno vlevo nahoře Lejček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

21349. Muž v klobouku
Dražba ukončena:27.06.2018 22:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč