František Milan Lejček - Pestrá kytice

Olej na plátně fixováném na kartonu, 16x16 cm. Signováno vlevo dole Lejček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 27 cm

o autorovi: 1896 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

74178. Pestrá kytice
Dražba ukončena:06.03.2022 21:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč