František Milan Lejček - Šohaj

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 29x25 cm. Signováno vpravo dole Lejček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 - 1980

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

306859. Šohaj
Dražba ukončena:07.12.2020 20:21:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč