František Motyčka ml. - Léto u chalupy

Olej na kartonu, 44x44 cm, signováno vpravo dole Motyčka, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1904 - 1984

15501. Léto u chalupy
Dražba ukončena:24.01.2018 21:23:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč