František Muzika - Bytosti

Litografie 21/80, 23x17 cm. Signováno tužkou vpravo dole F. Muzika 71. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1900 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

152167. Bytosti
Dražba ukončena:04.01.2026 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč