František Muzika - Dáma stojící u antického sloupu

Zinkografie kolorovaná akvarelem, 11x8 cm, signováno vpravo dole F. Muzika, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1900 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

11859. Dáma stojící u antického sloupu
Dražba ukončena:28.06.2017 22:12:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 700 Kč