František Muzika - Epitaf - Z Českého ráje I.

Nejdelší strana: 20 cm

Zinkografie kolorovaná akvarelem, 20x14 cm, signováno vpravo dole tužkou F. Muzika, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Signováno a kolorováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1900 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

73499. Epitaf - Z Českého ráje I.
Dražba ukončena:16.03.2022 21:38:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč