František Muzika - Medúzy

Litografie, rozměr: 20x16 cm. Signováno vpravo dole F. Muzika 71, 23/80, Není rámováno, volný list.

Pozn.: list mírně poškozen

o autorovi: 1900 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

39156. Medúzy
Dražba ukončena:15.01.2020 19:19:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč