František Muzika - Milenci v objetí

Linoryt a akvarel, 14x8 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Muzika. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1900 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

68749. Milenci v objetí
Dražba ukončena:24.11.2021 21:58:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč