František Muzika - Námořník

Průmyslová litografie, 16x20 cm. Signováno vpravo dole v tisku F. Muzika. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1900 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

60574. Námořník
Dražba ukončena:17.06.2021 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč