František Muzika - Žena v drapérii

Linoryt a akvarel, 15x6 cm. Signováno vpravo dole F. Muzika. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1900 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

38163. Žena v drapérii
Dražba ukončena:28.11.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč