František Muzika - Žena v drapérii

Linoryt a akvarel, 15x6 cm. Signováno vpravo dole F. Muzika. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Signováno a kolorováno pravděpodobně ne rukou autora.

o autorovi: 1900 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 000 Kč.

57181. Žena v drapérii
Dražba ukončena:31.03.2021 19:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč