František Pavelka - Akt

Kresba, 67x95 cm, signováno vpravo dole Pavelka, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám i pasparta poškozeny.

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

17052. Akt
Dražba ukončena:28.02.2018 22:21:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč